Přesun sypkých hmot

Vedle traktorbagrů CAT nabízí naše firma i nákladní dopravu, která Vám přepraví všechny možné stavební materiály. Díky pohonu kol 4x4 mají naše nákladní vozidla velké využití na cestách i v lehkém a těžkém terénu.

Z našeho vozového parku Vám můžeme poskytnout:

MAN TGA

MAN TGA
 

Vozidlo MAN TGA – nosič kontejerů je vhodné na převoz kontejnerů o maximální délce 6 metrů. Vozidlo je vybaveno hákem na ACTS kontejnery, dále tažným zařízením velikosti 40 mm. Toto vozidlo je možné použít v jízdní soupravě ve spojení s kontejnerovým přívěsem. Lze si vybrat z více druhů kontejnerů o objemu 10 - 30m2.

Liaz sklápěč (4x4)

Liaz sklápěč (4x4)
 

Liaz využijete na velkých i malých stavbách. Stroj je vybaven sklápěcí korbou, kterou lze otevřít na třech stranách. Vozidlo převeze sypké hmoty (např. písek, zeminu, suť apod.) i paletové zboží o hmotnosti maximálně 8 tun. Společně s traktorbagrem může mít Liaz sklápěč výborné uplatnění např. při výkopech základů rodinných domů, průmyslových objektů a dalších.

Celkovou nosnost vozidla Liaz sklápěč lze navýšit o valníkové přívěsy, které Vám mohou nabídnout převezení Vašeho nákladu o hmotnosti dalších 10 nebo 12 tun.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Poptávkový formulář po zemních pracích