Přesun sypkých hmot

Mimo zemní práce prováděné traktorbagorem CAT nabízí naše firma i nákladní a kontejnerovou dopravu, k přepravě stavebních materiálů. Díky pohonu kol 6x4 mají naše nákladní vozidla velké využití nejen na cestách, ale i v lehkém a těžkém terénu.

Z dalších služeb vám můžeme nabídnout:

Kontejnerová přeprava

Všechna naše vozidla jsou vybavena systémem ACTS na přepravu hákových kontejnerů. Disponujeme kontejnery o objemech 10 - 37 m3. Kontejnery je možné použít na přepravu sypkých materiálů nebo k pronájmu na likvidaci sutě. Auto lze využít na sélo nebo v jízdní soupravě.

 
Mercedes Actros – nosič kontejnerů

Nákladní doprava

Pro přepravu materiálu o větších objemech, je možné využít tahač s návěsem s konfigurac náprv 6x4. Nostnost návěsu je 29,4 tun s objemem 26,5 m3.

 
MAN TGA – tahač s návěsem

Auto s hydraulickou rukou

V našem vozovém parku máme vozidla osazená 9 a 12 tunovou rukou. Výhodou je, že jedním strojem naložíme a převezeme náklad, což šetří nejen čas, ale i náklady. Další výhodou je hák na ACTS kontejnery.

 
Iveco s hydraulickou rukou

Scania s hydraulickým drapákem

Speciálním vozem je Scania s hydraulickým drapákem, které nabízí široké spektrum využití. Díky drapáku lze nakládat nejrůznější materiály jako železný šrot, roští, dříví atd. Vozidlo je dále vybaveno systémem ACTS. Jedním vozem zajistíme nakládku, převoz i vykládku.

 
Scania řada P 380 CB

V případě zájmu nás kontaktujte:

Poptávkový formulář po zemních pracích